Medyum Ali Hoca Hakkında Çıkan Haberler

Son günlerde, özellikle üzerinde durulan ve neredeyse her medyum hoca tarafından uygulanan vefk çalışmaları, büyük özen ve dikkat gerektirmektedir. Her hoca tarafından yazılamayan, yazımından, zamanlamasına, mürekkebine ve kağıdına kadar her aşamasında bilgi gerektiren vefk işlemleri, gerçekten medyumluk yapan ve kendine medyum hoca denilmeyi hak eden kişiler tarafından yapılmadığı sürece etkisiz ve boş çalışmalardan ibarettir.

Her manevi çalışmada olduğu gibi, hangi amaçla olursa olsun, vefk yazdırmak için başvurduğunuz zaman hocanın eğitimi çok önemlidir. Alanında eğitim almış hocaların sayısının az olması, Türkiye’de manevi ilimlere ihtiyaç duyan insanların çok daha yanlış yollara yönelmesine ve kandırılmasına yol açmaktadır. Bu nedenle mağdur olan pek çok kişi, çalıştıkları medyumlar hakkında dürüst yorumlarını ve şikayetlerini çok sayıda platform aracılığıyla dile getirmekte.

Türkiye’nin alanında sayılı hocalarından biri olan Medyum Ali Gürses, bu platformlarda yayınlanan yorum ve şikayetlerde ön plana çıkan tek isim. Onlarca farklı medyum arasından, yüzlerce kişi tarafından yapılan yorumlar içerisinden, her çalışmasında gerçek anlamda başarıya ulaştığı görülen tek kişi bulunuyor: Medyum Ali Hoca…

İnternette bulabileceğiniz çok sayıda farklı platformda yapılan anketlere ve sayımlar sonucunda dikkat çeken Medyum Ali Hoca, yüzde yüz memnuniyet oranıyla gerçekleştirdiği çalışmalarla dikkati üzerine çekti.

Memnuniyet oranlarının bu derece yüksek olduğunun görülmesi üzerine, Ali Hoca hakkında araştırma yapan ve kim olduğu üzerine bilgi edinen pek çok  haber sitesinde kendisi ile ilgili çıkmış olan haberleri okumak mümkün.

Eğitimini Mısır’da aldığı ve vefk, havas, ebced gibi manevi alemin temeli sayılan ilimlerde uzmanlaştığı görülen Ali Hoca, gerçek anlamda manevi ilimlerde arayış içerisinde olan pek çok kişiye yardım etmesiyle de tanınıyor. Vermiş olduğu röportajlarda da bahsettiği üzere, yaptığı tüm çalışmaları kişinin iyiliği için yapan, asla tehlikeli ve zararlı çalışmalarla ilgilenmeyen, şarlatanların aksine gelecekten haber verilmesinin imkansız olduğunu söyleyen Medyum Ali Gürses, isminin duyulmasıyla birlikte, adını kullanan pek çok sahte hocanın türediğine de dikkat çekmekte.

Arayış içerisinde olan ve sorunlarına yalnızca manevi ilimlere başvurarak çözüm bulabilecek insanlar, sadece gerçek ismini kullanan medyumlarla çalışmaları gerektiği konusunda da tavsiye veren Ali Gürses Hoca, her ne kadar dikkatli olursanız olun, her zaman araştırmanın, yorumları okumanın önemli olduğuna da işaret etmekte.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s