İnternetten Medyum Hoca Bulmak Zor Mu?

Medyum hoca arayışı herkes için çok büyük bir zulüm niteliğinde. Özellikle internette cirit atan sahtekarlar nedeniyle ortaya çıkan bu durum, insanları hem zor durumda bırakmakta hem de maddi ve manevi açıdan zarara uğramalarına neden olmaktadır. Medyumluk çalışmalarının gerçekleştirilebilmesi için oldukça önemli niteliklere ihtiyaç duyulması nedeniyle, aslında gerçekten çalışmayı yapan fakat başarılı olamayan medyum hocalar bile ortaya çıkabilmekte. Bu durum her geçen gün daha net ortaya çıkıyor olsa da, aynı şekilde işini iyi yapan başarılı medyum hocaları da ön plana çıkarması sayesinde bir avantaja dönüşebiliyor. İnsanlar başarısız medyum hocalar hakkında yorumlar yapıyor, daha sonra bu medyum hocalarla çalışmak isteyen insanlar için bir rehber niteliğine kavuşuyor. Pek çok şarlatan medyumun foyası ortaya çıkarken, Medyum Ali Gürses gibi işini bilen kişilerin de değeri tekrar ispatlanıyor.

Medyumluk tek bir alana bağlı olmadığı için, pek çok farklı konuda medyum hocalara ihtiyaç duyulabiliyor. Bir medyum hoca büyü konusunda iyiyken, diğeri vefk konusunda daha iyi olabiliyor. Bu durumun sonucunda, her medyum hocanın kendine göre uzmanlık alanı oluşabiliyor. Medyum Ali Gürses, bu durumun farkında olan medyum hocalardan biri. Kendisi, bilinçli hareket eden her medyum hocada olduğu gibi, belli alanlarda uzmanlaşarak, diğer alanlarda daha geri planda kalabiliyor. Bunun sonucunda, kendine başvuran kişilerden sadece yapabileceği çalışmaları kabul ediyor. Böylece, yaptığı her çalışma yüksek oranda başarıya kavuşuyor.

Medyum Ali Gürses hakkında şikayet bulmak oldukça zor. Yaptığı tüm çalışmalarda bu durum net bir şekilde ortaya çıkıyor. Özellikle sadece uzmanlaştığı alanlarda çalışma yapması sayesinde nitelikleri ön plana çıkan Medyum Ali Gürses, başarısız olma ihtimali olan, gerçekleşmesi imkansız olan çalışmaları da kabul etmemekte.

Medyumluk, kişilerin kendilerine verilen her çalışmayı kabul ettiği ve sonuçlandırdığı işlemler değildir. Bazı durumlarda medyum hocalar çalışmaları kabul etmez veya başka birine yönlendirebilir. İşte bu gibi durumlar, bir medyum hocanın gerçekten başarılı olup olmadığının en önemli göstergesidir. Medyum Ali Gürses, hakkında yapılan yorumlarda da özellikle bu konudan bahsedilmekte ve kendisi takdir edilmektedir.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s