Medyum Ali Gürses

Gayb alemlerinin bize sunduğu tek fayda büyü veya benzeri olgular değildir. Aynı zamanda nesillerdir aktarılan gizli ve kadim ilimlerin bir parçası olarak, kişilerin gelecekte yaşayacakları olaylara ışık tutabilen, rehberlik niteliğinde hazırlanan yıldızname çalışmaları da medyumlukta büyük yer tutar.
Yalnızca Medyum Ali Gürses gibi profesyonel ve eğitimli kişiler tarafından hazırlanabilen, nefes gücünden öte eğitim ve bilgi gerektiren yıldızname çalışmaları, kişinin geleceğine dair en net göstergelerin ortaya çıkmasını sağlar. Yaşanacak olaylara ışık tutarak, kişinin ne yapması gerektiği konusunda rehberlik eden yıldıznameler, doğru hazırlanması halinde talep eden kişinin tüm hayatını değiştirme potansiyeline sahiptir.
Yıldızname, aynı zamanda gerçek medyumla sahtekarı ayırt etmede büyük bir işarettir. Medyum Ali Hoca gibi gerçek medyumlar yıldıznamenin geleceği gösteremeyeceğini, geleceğin Allah’tan başka kimse tarafından bilinemeyeceğini söylese de, şarlatan medyumların tamamı yıldızname ile geleceği görebildiklerini iddia etmektedir. Gayb alemlerine dair çalışmaların hiçbirinde geleceği görmek mümkün olmadığı gibi, yıldızname sadece olaylara ışık tutmak için vardır.
Yapımı için astroloji ve astronomi bilgisi öncelikli olarak gereklidir. Medyum Ali Gürses gibi isimlerde, eğitimleri sayesinde iyi derecede bulunan astroloji ve astronomi bilgisi, yine gerçek medyumların pek çoğunun hakim olduğu numeroloji alanıyla birleştirilmektedir. Bu ilimlerin birleşimi sonucunda hazırlanabilen yıldızname, oldukça vakit alan ve özen gerektiren bir çalışmadır.
Medyum hocaların bilgisini test edebileceğiniz birkaç çalışmadan biri olan yıldızname yalnızca işini bilen kişiler tarafından hazırlanabilir. Sahtesini bile hazırlamanın zor olduğu bu çalışma, gerçek medyum ile sahte medyumları net olarak ayırmaktadır. Medyum Ali Gürses gibi isimler yıldıznameyi gerçek anlamda hazırlayabilecek kapasiteye sahipken, bu çalışmayı yapabileceğini iddia ederek uydurma çizimler ve sözcüklerle dolduran pek çok dolandırıcı medyum, özellikle yıldızname konusunda kendilerini kolayca ifşa etmektedir.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s